CARNAVAL OP SCHOOL; INSPIRATIE VOOR GEKKE HAREN

Gekke haren Carnaval of verkledenKinderen

Half Nederlands staat weer op z’n kop eind februari/begin maart vanwege carnaval. Elke jaar weer creatief zijn met een nieuwe outfit voor je kids. Elk jaar weer een maatje groter en een andere trend die heerst in de klas.

De meeste scholen in het zuiden voegen er ook nog een aantal andere thema-dagen aan toe. Alsof de schoolrun nog niet druk genoeg is.. Thema’s zijn bijvoorbeeld regenboogdag (elke klas in een andere kleur), achterstevorendag (alle kleding achterstevoren dragen), pyamadag, hoedjesdag, schminkdag en natuurlijk gekke-haren-dag!

Voor die laatste dag heb ik bij een aantal ideeën op een rijtje gezet. Mocht je geen carnaval vieren, kan je dit ook gebruiken ter inspiratie voor een verkleedfeestje!

Gekke haren Carnaval Kinderen Gekke haren Carnaval Kinderen Gekke haren Carnaval Kinderen Gekke haren Carnaval Kinderen Gekke haren Carnaval Kinderen Gekke haren Carnaval Kinderen Gekke haren Carnaval Kinderen Gekke haren Carnaval Kinderen Gekke haren Carnaval Kinderen

BLOG BY MAARTJE VAN DEN BOSCH

Mijn naam is Maartje en samen met Wesley zijn wij de trotse ouders van ons zoontje Pax (2014) en tweeling Kodi & Nola (2017). Ik ben geboren in een dorp maar de liefde heeft mij sinds 2010 laten settelen in Eindhoven, waar ik erg blij mee ben! Alles wat ik miste in mijn dorp, heb ik hier bij de hand. Ik zou niet anders willen. Naast lover en moeder ben ik (gelukkig) ook een collega. Ik werk bij de leukste woningcorporatie van Eindhoven! Hopelijk kan ik andere mensen inspireren met mijn blogs over o.a. Eindhoven, reizen & kinderkamers.

Reactie verzenden

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.